Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Професор по латински възхвалява духа и здравето на древните римляни. - ... Обикновеният римски младеж - обяснява той - обикновено преди закуска преплува три пъти река Тибър. В това време един от студентите говори с колегата си на задния ред. - Мога ли да знам какво е толкова интересно? - пита професорът. - Просто казвах на колегата, - отговаря студентът - че ако преплува три пъти реката, ще излезе на другия бряг, на който не са дрехите му...
Студентски 3,568 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мутра пука гума на новото си BMW. Слиза да я сменя. В същото време минава циганин : - Шшш, бате! К`во прайш, бе? - Свалям гумата. Циганинът слязъл от колелото и счупил стъклото на колата с лакът. - Аз пък ще сваля касетофона! Козметичен магазин пуска в продажба нов подмладяващ препарат. Възрастна дама пита управителя: - Кажете, моля, наистина ли това средство подмладява? - Що за въпрос - отговаря управителят. - И още как подмладява! И се обърнал към суетящата се зад щанда млада очарователна госпожица с думите: - Мамо, дай на любезната ни клиентка една туба... Мъж и жена се разхождали и на мъжът внезапно му се доебало. -Жено, сваляй гащите, искам секс! -казал мъжът. -Ами, къде ще се наебем? -попитала жената учудена. -Каде? Ами, тук на тази пейка-отговорил нервно мъжът, а жената казала: -Мъжо, не става тук. Аз ще гледам наляво, ти на дясно, детето може да се роди кривогледо..След дъъъълги убеждения жената се съгласила. -Мъжо, почвай ме! -казала тя възбудена, а мъжът: -Ееее, мина тая,на мен ми спадна. -На теб, като ти спадна, пък на мен ми се вдигна! Я, веднага ме почвай! -Как да те почвам?-учудил се мъжът, а жената: -Ми, незнам.Почвай резервният вариант с език. Навел се мъжът и почнал да я лиже. По едно време, жената казала: -Мъжо, свали си очилата, че ме драскаш по краката! Мъжът свалил очилата си и продължил. След малко жената казала: -Мъжо, я пак си сложи очилата, че лижеш пейката. - От какво се оплаквате, госпожице? - Имам комплекс за малоценност..! - Така ли? - Непрекъснато ми се струва, че не съм толкова красива, колкото ми се струва. - Вината е в огледалата, госпожице. Просто красотата ви е неотразима! Една блондинка си купила мобифон. Точно когато била в ЦУМ, мобифонът иззвънял. Тя го вдигнала и казала: - Здравей душа. Ама ти как ме разбра, че съм в ЦУМ та ме намери?