Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Защо ковчега на блондинката е триъгълен? Защото блондинката като си затвори очите, си отваря краката!
Блондинки 2,991 прегледа
Следващ →

Още вицове

Журналистка взима интервю от Веско Топалов и решила да блесне с остроумие: - А вие каква царица предпочитате - жива или дървена? - Зависи в каква позиция... - Ти говори ли с баща ми дали разрешава нашия брак? - Да. Звъннах му по телефона и той ми каза: "Не знам, кой се обажда, но нямам нищо против". -Иванчо,защо удари сестра си със стола? -Защото диванът тежеше. Една жена била изключително рядко спохождана от мъжа си. Тя мечтаела някой ден мъжът и да се прибере и да и удари едно здраво чукане като доброто старо време. За неина изненада един ден се прибира неиния леко подпиинал и и извикал още от вратата: - Жена събличай се. Не вярваща на случващото се тя си мисли "бреее най сетне ще ме опъне" . Съблякла се тя . . . Мъжът: - Застани пред огледалото. Още по изумена си мисли:" Охооо ще ме чука и ще се гледаме в огледалото маниииии. . ." . Мъжът: - Сега застани на челна стойка! Вече безкрайно възбудена и в очакване си жената си мисли :" оо супер ще пробваме нови извратени пози . . Мъжът сложил главата си между краката и и и казал: - Брада отива ли ми? - Какво е нула на степен? - Това е кандидат на икономическите науки.