Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Бисери по телефона:- Телефон с такса имате ли?
Бисери 3,657 прегледа
Следващ →

Още вицове

Случка в офиса: Гледна точка на мениджъра: Компютърът не щя да се включи - викам оня шаман сисадмина. Дойде той, вдигна ръце към небето, промърмори некви неясни думи, завъртя ми стола десетина пъти около оста му, ритна компютъра, наведе се под бюрото, и пак промърмори нещо неясно, включи компютъра и той тръгна! Пак дигна ръце към небето, промърмори нещо и излезе. Гледна точка на сисадмина: Отивам при юзъра, а оня глупак така се е въртял на стола, че намотал около него захранващия кабел. Напсувах го яко, ама тихо да не чуе, разплетох кабела, ритнах компютъра по-далече от бюрото, включих го, пак го напсувах и излязох... Първа брачна нощ, младоженецът пита: -Скъпа, аз първият ли съм ти ? -Да, скъпи, но защо всички все за това питате ? Нане пита Вуте: - Абе, Вуте дека беше цял месец? - О, Нане бях на 4-ти километър! - Е, оти бе? - Е па, да ми дадат жълта книжка. - Е, Вуте та ти не си луд! - Е, оти депутатите и те не са луди, а пък им дадоха жълти книжки без да одат на 4-ти км. Говорят си две блондинки: - Представи си, че те изпратят с машина на времето в първобитно-общинския строй. Там няма нито огън, нито коли, нито компютри. Ако можеш да вземеш само едно нещо - най-важното, какво би взела? - Козметиката си... Говорят си двама немци, седнали на плажа в Слънчев бряг, гледайки морето: — Гюнтер, виж колко много вода! — Да, Маркус, забелязах. — Представяш ли си, ако не беше вода, а бира? — Ех, че колко бира е това…