Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Млада и хубава учителка влиза за първи час в нов клас. След кратко запознаване, започва да преподава новия урок на дъската. Тъкмо започнала да пише, и чула зад гърба си: "Ще те скъсам!". Обърнала се назад, но всичко било мирно и тихо. Започнала пак да пише, и отново чула: "Ще те скъсам!". Обърнала се рязко, но пак нищо. След малко, случката се потретила. Ядосана, учителката излезнала от час и отишла при директорката: - Това не са ученици, а хулигани! - Но защо? Какво е станало? - учудила се директорката. - Ами тъкмо започна да пиша по дъската и отзад веднага се чува "Ще те скъсам!" - Да не би случайно да е от втория чин в ляво? - Да. - Едно русо момче, нали? - Да. - Е, това е Иванчо, да знаеш че ще го направи!
Иванчо и Марийка 3,693 прегледа
Следващ →

Още вицове

- По какво се познава, че блондинка е работила с компютъра ви? - По червилото върху джойстика. - Здрасти! Дай пет! - Подсъдими, повтарям: седем години лишаване от свобода! Иванчо се появява на училище с посинено око и класната го пита: - Иванчо, бре, защо ти е посинено окото, а? - Ами другарко, отивам аз вчера да спя при мама и тати, и тати по едно време пита : "Заспа ли?". Аз отговорих "не", той се ядоса нещо и... На другия ден Иванчо се появява с две посинени очи: - Ами другарко, отивам аз вчера да спя при мама и тати, и тати по едно време пита : "Заспа ли?". Аз си мълча. Тати пак попита : "Заспа ли?". Аз отговорих "не", той пак се ядоса нещо и... На другия ден Иванчо се появява тотално пребит: - Ами другарко, отивам аз вчера да спя при мама и тати, и тати по едно време пита : "Заспа ли?". Аз си мълча. Тати пак пита : "Заспа ли?". Аз обаче упорито мълча. След известно време тати попита : "Влезе ли?" и аз : "Кой?"... Американец, французин и руснак спорят кой има по-големи самолети. Американецът: - Нашите самолети са толкова големи, че вътре може да се съберат едновременно пехотен и танков взвод. Французинът: - А нашите са толкова големи, че в тях могат да се съберат два пехотни и два танкови взвода! Руснакът: - Аз пък миналата седмица имах следния случая. Летим с командира по задача. По едно време той ми вика: "Я отиди отзад и виж какво шуми в салона!". Взимам аз мотоциклета и отивам. За два часа обиколих целия салон и нищо не намирам. Приближавам се към най-далечния ъгъл и какво да видя - единият илюминатор забравен отворен, някакъв АН 24 се промъкнал през него и лети около лампата... Българската декорация Демократичните държави имат по едно знаме. Ние имаме по две. Демократичните държави имат по няколко партии с една идея. Ние имаме една партия с много идеи. В демократичните държави избират политици за полицаи. Ние избираме полицаи за политици. В демократичните държави политиците работят за гражданите. При нас гражданите работят за политиците. В демократичните държави медиите са четвъртата власт. При нас медиите са четвърт партия. В демократичните държави гражданите съдят монополистите. При нас монополистите съдят гражданите. В демократичните държави гражданите протестират срещу властите. При нас властите протестират срещу гражданите. В демократичните държави протестиращите палят гуми, обръщат коли и чупят витрини. При нас властите палят цигари, обръщат поглед и се чупят на ресторант.