Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Вече че пием само в два случая - кълне се Вуте в кръчмата. - Само кога съм у настроение и кога немам настроение.
Пиянски 1,152 прегледа
Следващ →

Още вицове

Госпожата зръчала на Иванчо да напише по 5 изречения.Иванчо се прибира и казва на майкаси мамо кажи ми едно изречение ааа Иване да ти ейба твойта маика.Иванчо отишал при кака си . Како измислими едно изречение ооооофффффф Иване не виждаш ли че правя секс и Иванчо записал.И отива при баштаси и вика тате измислими едно изречения еи де де рамбо ебаса.и на другия ден Иванчо отивана училище.Госпожата дигнала Иванчо казл си двете изреченния(които виждате по на горе) и госпожата го завела при директорката. И директорката казала: знаишли кой съм аз еи де де рамбо ебаса. Що за глупост! Защо у нас депутатите работят легално, а обикновените проституки - не?! Двама лежат в една килия. Единия пита: ти за какво? Другия отговаря: обрах банка , а ти? Дребна поразия - счупих прозорец ...... в подводница . много общуване в интернет -> малко време за живот -> няма за какво да разказваш -> малко общуване в интернет -> много време за живот -> има за какво да разказваш -> много общуване в интернет Истинска история: Сега завършващ студент по медицина, вземайки лекарската си диплома, ми казва: - С удоволствие бих останал в България, ако ми се отвори такава възможност!