Много пиян мъж догонва една жена. Едвам държейки се на краката си:
- Извинете, колко е часа?
Жената, пазейки дистанция:
- Нямам часовник!
Пияният:
- Затова пък аз имам!
Една жена се обадила по телефона на любовника си, че нейния мъж е отишъл на кръчма и да отиде у тях да се любят.
Тръгнал любовникът , но минал покрай кръчмата и видял през прозореца как нейния мъж си пийва винце с мезета, пее песни с другарите си и си рекъл :
- Е*аси живота ! Човекът се кефи тук , пък аз трябва да се потя върху жена му !