Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Бащата на Иванчо е на родителска среща. Учителят по физика се оплаква дълго от сина му. Накрая бащата не издържа и казва: - Нищо не мога да направя, господин Петров, Иванчо си е такъв - от едното ухо му влиза, а от другото излиза. Учителят по физика го прекъсва: - Не може да бъде. Звукът не се разпространява във вакум....
Иванчо и Марийка 4,251 прегледа
Следващ →

Още вицове

Млад баща играе с малката си дъщеря. Изведнъж детето спряло и казало: - Достатъчно, заболя ме главата! Бащата озадачен погледнал майката: - И на това ли успя да научиш детето? Един козар си гледал стадото по балкана.Както си седял и си пийвал от ракийката му се доебало. Я рекъл той да хвана да си поеба някое младо козле, пък като си слезна утре, ще го набя и на жена ми. Но нали се бил напил и вместо някоя коза хванал козела за рогата и му го отпорил. Козелът така се уплашил, та си стиснал дупето здраво и побягнал към селото. Тича той и козарят след него чисто гол. Козелът бил с големи рога и той го държал здраво. Минали покрай две баби в края на селото. Но нали били кьорави, едната си свалила очилата и казала... -Яаа, Пено, виж туй момче гащи на газа си нема, пак Харли Деивидсан кара... Кораб пълен с пиячка се разбива и потъва близо до остров..,спасяват се Американец, Французин, Англичанин и Българин. Какво да правят нито ядене, нито нищо взели да пият... Пили ден, два, седмица, месец два и взели, че хванали златната рибка... Тя рекла: - Ако ме пуснете ще ви изпълня и на четиримата по едно желание! Американеца: - Искам да си отида удома... Пратила го. Французина: -Искам да си ида... Пратила го. Англичанина: -Искам да си ида... Пратила го. Българина: -Тъй и тъй сме почнали върни ги да си допием... - Защо хляба е загорял, удавника удавен, а жената бременна? - Защото не е изваден навреме! Лекар пита пациент-вегетарианец: - Защо вие, убеденият вегетарианец, ядете заешко? - За отмъщение. Те защо ядат зеле?