Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две борчета си пият кафето рано сутринта пред едно заведение. По улицата преминава кон с набъбнала мъжественост. - Ех, да имах такъв чеп, като на тоя кон! - За кво ти е! Бухалката ти е по-къса, но с нея си изкарваш повече пари...
Борци 3,931 прегледа
Следващ →

Още вицове

Живей за да пречиш на другите! Двама си говорят: - Все още никой не е познал кога ще тръгне "Вивател"? - Е, нали продават карти вече. - Карти продават, ама мрежа на повечето места няма... - Маме, а когато пуластна, на теб ли сте плилицам? - Да, миличка, на мен... - Ми засто тугава дъ зивея? - Аз съм портокал и всеки ме е ял! - Аз съм банан, обичате ме, знам! - Аз съм папая, за слънце си мечтая. - Аз съм маракуя ... изобщо не знам к’во да кажа... Иванчо имал час по ботаника. Учителката решила да изпита всички деца от първи до последен номер, кое е най-миризливото цвете! Започнала от първи номер: Александре за теб, кое е най-миризливото цвете? и тои казал: Госпожо най-миризливото цвете за мен е розата. Браво Сашко! И така изпитала всички, но последно оставила Иванчо. Я ми кажи сега кое е най-миризливото цвете според теб? Най-миризливото цвете е марулята! Учителката възмутена го погледнала, той продължил: Марулята, защото тати всяка вечер казва на мама: Отивай да си миеш марулята че много мирише!