Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
При доктора: - С апетита как сте? - Ми ту има, ту нямам. - А кога нямате? - Като се наям едно хубаво.
Професионални 2,593 прегледа
Следващ →

Още вицове

Когато отхапеш ябълка, винаги е по-приятно да видиш в нея цял червей, отколкото половинката му. В час по география: - Ина, би ли си закрила предните дюни! - Ама, господине, в т`ва ми е чарът. - А знаеш ли на мен къде ми е чара? - Не знам. - Чарът ми е в гащите, но т`ва не е за всеки! Дъщеря казва на мака си: - Мамо! Вчера правих секс и вече не съм девствена. - Много добре маминото дете. Значи вече няма да стоиш права когато сме на масата. Седят си четири бабки и си пият следобедния чай. Едната казва: - Синът ми наскоро стана свещеник... и всеки, който го срещне го нарича отче. - Ехх, - казва втората - моят е епископ и всички го наричат Ваше светейшество. - А пък аз имам брат, който е кардинал. Хората се обръщат към него с Ваше високопреосвещенство - хвали се третата. След дълго мълчание четвъртата споделя: - Моят син е стриптизьор. Когато се съблече, всички викат: "Ооо, Боже!" Разговор между блондинки: - Муци, ти помниш ли Ленчето? - Коя? - Ленчето, бе! Тая дето замина преди 10 години за Лас Вегас, само с едни скъсани прашки! - Е, и кво? - Е сега има милиони! - Горката и кво ще прави с толкова много скъсани прашки!