Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Какво казва гинекологът след работа? Ами казва: - Най-после лица!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
При доктора: - С апетита как сте? - Ми ту има, ту нямам. - А кога нямате? - Като се наям едно хубаво.
Професионални
03.10.2017
2,593 прегледа
Следващ →
Още вицове
Когато отхапеш ябълка, винаги е по-приятно да видиш в нея цял червей, отколкото половинката му.
В час по география: - Ина, би ли си закрила предните дюни! - Ама, господине, в т`ва ми е чарът. - А знаеш ли на мен къде ми е чара? - Не знам. - Чарът ми е в гащите, но т`ва не е за всеки!
Дъщеря казва на мака си: - Мамо! Вчера правих секс и вече не съм девствена. - Много добре маминото дете. Значи вече няма да стоиш права когато сме на масата.
Седят си четири бабки и си пият следобедния чай. Едната казва: - Синът ми наскоро стана свещеник... и всеки, който го срещне го нарича отче. - Ехх, - казва втората - моят е епископ и всички го наричат Ваше светейшество. - А пък аз имам брат, който е кардинал. Хората се обръщат към него с Ваше високопреосвещенство - хвали се третата. След дълго мълчание четвъртата споделя: - Моят син е стриптизьор. Когато се съблече, всички викат: "Ооо, Боже!"
Разговор между блондинки: - Муци, ти помниш ли Ленчето? - Коя? - Ленчето, бе! Тая дето замина преди 10 години за Лас Вегас, само с едни скъсани прашки! - Е, и кво? - Е сега има милиони! - Горката и кво ще прави с толкова много скъсани прашки!