Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Три дечица спорят чий баща е най-бърз. - Моят баща е толкова бърз, че като стреля с лък успява да догони стрелата преди целта й. - Баща ми пък е ловец. Стреля по дивеча и ето го вече до него, подхванал го е, за да не падне на земята. - Нищо не разбирате вие от скорост. Моят татко работи в Министерството и свършва работа в. 17.00ч., а е в...къщи още в 16.15!
Професионални 3,182 прегледа
Следващ →

Още вицове

В час по физкултура и спорт В ПГТЕ " Хенри Форд" учителката се обръща към учениците с думите: - Ученици днес ще прескачаме коза! Ученик се обажда от зад: - Бах!! Как ша та прескоча бе животно? Извънгабаритни мисли Тия дето се тъпчат с черен хайвер, после ни пращат за зелен. Държавата е като кравата - за да доиш, трябва да храниш, иначе рита котлето. Сиромах човек е жив дявол, докато не тръгне по клинична пътека - после омеква. Вярно е, че надеждата умира последна, но все пак - тя си остава една умряла надежда. Ако не виждаш нищо хубаво в управлението на държавата, смени диоптрите. Мъж и жена са в леглото. И изведнъж по радиото: - Внимание, започна Третата световна война! До нашия град падна атомна бомба! Сбогом, хора...- чува се плачене. Мъжа към жената: - Все така е с теб, или глава те боли, или атомна бомба. Катаджия със свирепа физиономия спира кола. - Вие знака “затворена улица” ВИДЯХТЕ ли го?? - Амии ааааз такова, видях го ама .. Внезапно катаджията се усмихва щастливо. - Синчето ми го нарисува! Първомайския Дърводелец Бай Петка отишъл да цепи дърва в близката горичка, видял едно дърво и започнал да го цепи. Цепил.... Цепил... и преди да го отсече дървото му проговорило с човешки глас: - Дърварю!!.. Моля ти се не ме сечи. Ще ти изпълня 3 желания в замяна. Дърварят се учидил как дърво може да му проговори, но се съгласил. - Какво Ще е 1 вото ти желание? - пипитало дървото - Искам Едно куфарче с пари. - казал Бай Петка Готово!.. Дървотот изпълнило желанието. - Какво е второто ти желание ? - попитало пак дървото. - Ами искам едно Ферари. - Казал с усминато лице Петка Речено-Сторено. Едно ферари цъфнало до БАй Петка. - Какво Ще е 3 тото ти желание? - попитало дървото. Бай Петка Отговорил: - Абе Дръвчо Начи.. Много ама мНого искам някоя девствена Първомайка така за женица да ми намериш? - Дървото се Опулило и казало ... ЪъъъъЪ Няма да е. РЕЖИ МЕ! РЕЖИ МЕ!!