Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Как в тая криза сте успели да запазите фермата си, без да се разорите? - пита случаен минувач. - Виждате ли онзи мъж там - посочва фермерът. - Той работи при мен, но понеже нямам с какво да му плащам, след две години фермата ще бъде негова. Тогава аз ще започна да работя при него, докато си я върна обратно.
Семейни 3,270 прегледа
Следващ →

Още вицове

Чичо, къде е улица "Цар Иван Пишман"? Ром пита минувач за ул. "Шишман" в София - От какво умря тъща ви? - Много бързо люпеше семки. - И какво и стана?! - Задави се със слънчогледово масло! - Може ли да се ядат чернобилски ябълки? - Може, само че огризките трябва да се закопават по-дълбоко. Архангел Михаил стои в един самолет и който влезе му казва по нещо. Влиза турчинът и архангелът му казва: - Вие много пушите, затова ще натисна това копче и ще ви гръмна. Натиснал го и го гръмнал. Идва руснакът и архангелът му казва: - Вие пиете много, затова ще натисна това копче и ще ви гръмна. Натиснал го и ги гръмнал. Дошъл Бай Ганьо и архангел му вика: - Вие произвеждате много дефектни машини, затова ще натисна това копче и ще ви гръмна. Бай Ганъо казал: - Натисни го де. Архангел Михаил го натиснал и изскочил надпис: ПРОИЗВЕДЕНО В БЪЛГАРИЯ... Мога ли да те забравя - присънваш ми се всяка нощ… Нежното ти ухание, вкуса ти, цвета ти-винаги са пред очите ми… Не си ли до мен - сърцето ми плаче… Живот ли са дните без теб - Мой Амстел…