Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един борец спрял с BMW-то си на една бензиностанция за да зареди. В това време едно циганче се опитало да му открадне касетофона от колата, но алармата се включила и циганчето се скрило в близките храсти. Бореца се обърнал и попитал: - Кой е там? Циганчето отговорило: - Жан Клод Ван Дам! Борецът казал: - Не ме интересува ще ви бия и четеримата.
Борци 4,638 прегледа
Следващ →

Още вицове

Какво се оплаквате от рекламите по телевизията..Представете си, че няма реклами...И кога ще ходите до тоалетната? - Ще дойдеш ли с нас да пием на Нова година? — Не, вкъщи ще съм… освен ако не се скарам с жената. — Постарай се, все пак е Нова година!!! Срещат се ловец и риболовец, риболовецът се хвали: - Хванах толкова голяма риба, че от опашката й направих метла и жената още мете къщата. Ловецът: - Аз пък отидох на лов и застрелях един елен и не щеш ли се показа горският. За да не ме окошарят дигнах пушката и го застрелях. Изкопах един трап и таман да го закопая хоп двама цигани. Не ми остана нищо друго-дигнах пушката и ги застрелях. Таман да ги зария и тях и хоп един рейс пионерчета. - И к’во стана? - пита риболовецът тръпнещ в очакване. - Намали малко от рибата щото ще застрелям и пионерчетата - казал ловецът. Една монахиня разказва на колежките си от хора. - Вчера ходих с такси до манастира.Шофьора като разбра,че пея в църковения хор ми рече: "Или ще ми пееш,или лягай на задната седалка." Една възрастна калугерка попитала: - И кои песни му изпя. - Аха,как да не му запея на простака,какво ли разбира от църковна музика. Излезе новият Титаник в 3D. Може би този път ще видят тъпия айсберг!