Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Нов ученик в средно училище в Щатите. Учителката представя нов ученик Такеши Сузуки от Япония. Часът почва и тя казва: – Сега ще видим дали познавате историята. Кой е казал “свобода или смърт”? Никой не знае, но Сузуки вдига ръка: – Патрик Хенри, Филаделфия, 1775 г. – Много добре, Сузуки. А кой е казал “Държавата е народът и като такъв никога не може да умре”? Сузуки става: – Ейбрахам Линкълн, Вашингтон, 1863 г. Учителката поглежда другите деца и им казва: – Засрамете се, деца! Сузуки е японец, а знае по-добре от вас американската история. Тих глас от последните чинове: – Да им го начукам на японците! – Кой каза това? – изкрещява учителката. Сузуки вдига ръка: – Генерал Макартър, Пърл Харбър, 1941 г. и Ли Якока на събранието на акционерите в Крайслер, Детройт, 1982 г. Учениците стоят в пълна тишина, когато пак някой се обажда: – Да го духаш! Учителката, извън кожата си: – Стига вече! Кой беше това? Сузуки: – Бил Клинтън на Моника Люински, Белия дом, 1997 г. Някой друг извиква: – Сузуки е лайно! Сузуки веднага отвръща: – Валентино Роси, мото-състезанието Гран-При в Рио де Жанейро, Бразилия, 2002 г. Всички изпадат в истерия, учителката припада, а на вратата се появява директора: – Да го ‘еба! Никога не съм виждал такъв хаос. Сузуки е готов: – Бойко Борисов, за новия бюджет на Главчев 2024
Политически 7,409 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Мамо, - пита малкият Иванчо. - Какво прави щъркелът, след като донесе бебето? - Какво ли? - отвръща майката - Обръща се към стената и хърка. Иванчо и Марийка били брат и сестра и решили да се ебат. Наебали се най-накрая и кат свършили Марийка въздъхнала: - Ех, Иванчо, по-добре го правиш от татко. Иванчо я погледнал и казал: - Ами то и майка така казва… Клиент в ресторанта към келнера: - Нещо плува в супата ми!!! - Господине, да не сте паднал от луната! Не сте ли виждал муха? Учителка по физика: - Ето ви пример за равнозакъснително движение: Нали знаете там, в колата има един педал, дето шофьорът го натиска... Един борец отишъл в един магазин и казал: -Един акордион моля. И продавачката казала: -На борци не продаваме. Борецът облякал костюм и пак отишъл: -Един акордион моля. Продавачката отново казала че на борци не продава. Този път се облякъл като спортист и отишъл но отново пак същия отговор и тогава той попитал: -От къде позна че съм борец? -Ами това не е акордион а радиатор.