Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Нов ученик в средно училище в Щатите. Учителката представя нов ученик Такеши Сузуки от Япония. Часът почва и тя казва: – Сега ще видим дали познавате историята. Кой е казал “свобода или смърт”? Никой не знае, но Сузуки вдига ръка: – Патрик Хенри, Филаделфия, 1775 г. – Много добре, Сузуки. А кой е казал “Държавата е народът и като такъв никога не може да умре”? Сузуки става: – Ейбрахам Линкълн, Вашингтон, 1863 г. Учителката поглежда другите деца и им казва: – Засрамете се, деца! Сузуки е японец, а знае по-добре от вас американската история. Тих глас от последните чинове: – Да им го начукам на японците! – Кой каза това? – изкрещява учителката. Сузуки вдига ръка: – Генерал Макартър, Пърл Харбър, 1941 г. и Ли Якока на събранието на акционерите в Крайслер, Детройт, 1982 г. Учениците стоят в пълна тишина, когато пак някой се обажда: – Да го духаш! Учителката, извън кожата си: – Стига вече! Кой беше това? Сузуки: – Бил Клинтън на Моника Люински, Белия дом, 1997 г. Някой друг извиква: – Сузуки е лайно! Сузуки веднага отвръща: – Валентино Роси, мото-състезанието Гран-При в Рио де Жанейро, Бразилия, 2002 г. Всички изпадат в истерия, учителката припада, а на вратата се появява директора: – Да го ‘еба! Никога не съм виждал такъв хаос. Сузуки е готов: – Бойко Борисов, за новия бюджет на Главчев 2024
Политически 7,408 прегледа
Следващ →

Още вицове

От линейка свалят 5-ма души ранени. Сестрата учудване пита: - Нали се обадихте за двама по телефона? - Трима блъснахме по пътя - обяснява шофьора. - Киркор, разбрах че спиш с жена ми. Това не е хубаво. - Ей, не мога да го разбера това вашето семейство бе Гарабед. . . Ти ми казваш - лошо е, жена ти вика - хубаво е. . . В бара влиза кон, съблича си палтото, сваля си шапката, поръчва си уиски със сода и фъстъчки, изпива го бавно и си тръгва доволен, обещавайки, че ще дойде и на другият ден. Барманът изпада в шок и звъни на директора на цирка: - Слушай, имам за тебе страхотен номер! Ела утре в бара и ще видиш. На следващият ден директорът на цирка от сутринта засяда в бара и чака. Привечер в бара влиза коня, поръчва си отново уиски със сода и започва да си го пие. Директорът на цирка се присламчва до него и пита: - Извинете, не искате ли да работите за нас? Колко получавате на сегашната си работа? - Триста долара! - Аз мога да ви предложа хиляда, храна и подслон! - И къде трябва да работя? - Тук, наблизо, в цирка. - В цирка?! Не, за хилядарка аз, разбира се съм съгласен, но не мога да разбера, за какво са ви в цирка програмисти... Ако близо до вас изригне вулкан и вече е късно да избягате, застинете в непонятна поза - ще има да се чудят археолозите от бъдещето. Майка обяснява на дъщеря си урока по български език: - И така,съществително име означава нещо което можеш да видиш и да пипнеш,обикновено това е някакъв предмет.Глаголът е действие,нещо което правиш.Кажи ми сега какво е "мишка"? -Глагол, -Как така глагол,бе.Защо да е глагол? -А-а-а ,мамо,аз мишки не пипам.