Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Лисицата се прибрала от пътешествие в Китай. Събрали се животните и я заразпитвали как е там. - Ами, много интересна страна. Там на мен не ми викат лисица, а Луй. На вълка също не му викат така, а Вуй. Заека е Зуй, и така... -Ааааа, аз тогава няма да ходя в Китай - обадил се хипопотама
Животни 3,749 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пролет е. Лисицата, вълкът и мечката седят под едно дърво и споделят живота си през зимата. Лисицата и вълкът проскубани, пребити, а мечката - дебела и лъскава. Лисицата: - Зимувах кокошарника. По една кокошка на седмицата хапвах, но гадните хора преброиха кокошките, разбраха, че има липси и поставиха капани - едва се измъкнах. Вълкът: - А аз в свинарника. По една свиня на седмицата хапвах, но хората ги преброиха, докараха кучета - едва избягах. А ти, Мецо, в бърлогата ли беше? - Ами, не, презимувах на един строеж... - ??? - Там е пълно с цигани. Кой ги брои въобще? Пиян катаджия зажаднял да вземе рушвет от някой шофьор. Видял лъскав мерцедес да се приближава към него и си казал "Това е моят момент!". Размахал доволно палка. Приближил се до колата и поискал документите на шофьора. - Там са документите - казал шофьорът и посочил 100-доларова банкнота, седяща върху жабката - ела и си ги вземи. Зарадвал се катаджията на доброто попадение и се навел през прозореца на колата да вземе банкнотата. Шофьорът затворил стъклото и притиснал ръцете на полицая. Излязъл от другата страна на колата, застанал зад катаджията и го изчукал в задника. След това спуснал стъклото и си тръгнал. Опомнил се катаджията, поогледал се малко, видял едно момче наблизо и се разкрещял: - Видя ли номера?!? Видя ли номера?!? - Еееее как да не видя бе, такъв номер и в цирка няма да видиш! Крикор и Гарабед се заяждат един с друг: - Крикор, кога ти е рождения ден? - Защо? - Да ти подаря едни завеси, че по цял ден ви гледам със жена ти как се гоните голи из къщата. - Гарабед, а на теб кога ти е рождения ден? - Защо? - Да ти подаря един бинокъл, че да видиш чия жена гоня. - Ти разбра ли, че ЦСКА в следващия си мач от евротурнирите щели да пуснат в игра едниния от резервните си играчи чисто гол? - А как така бе?! Е защо? - Е как защо, за да вкарат поне един гол... Толкова ми е трудно да си изразя мислите... особено като ги нямам.