Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Забил Иванчо Марийка, бил й много мераклия и я закарал в скъпо заведение. Седнали, Иванчо си поръчал една "Ариана" с картофки, а Марийка 12 годишен "Чивъс Регал", бадеми, хапки с черен хайвер. Марийка набива здраво, гълта като мисирка и още си поръчва. Иванчо му се стъжнило, но си помислил: "Всичко е под контрол, ще платя дебела сметка, ама ще я изчукам най-накрая!" Нашият пита Мимито: - Ти винаги ли токлова ядеш и пиеш? - Не, само като съм в цикъл...
Иванчо и Марийка 1,689 прегледа
Следващ →

Още вицове

Манго се прибира в къщи и казва на манговица: - Научих как се прави френска любов. - Как? - Ами ти ми го лапаш, а после аз те лижа. Искаш ли да пробваме? Духала манговица и по едно време рекла: - Айде сега ти да ме лижеш - и легнала с разтворени крака. Манго разпъдил мухите погледал, погледал и попитал: - Да те пазя ли ма? - Не. - Буааааа... Наканил се един да коли овен за празника, избрал си голям нож, но не знаел как да се справи, за това отишъл в джамията за да потърси помощник сред мюсюлманите. Влязъл в джамията: - Има ли мюсюлмани? - в отговор - тишина и сред цялото паство се намерил един смелчага. - Аз съм мюсюлманин!? - Да тръгваме! Отиват в къщата му, мъжът обяснил да какво става въпрос, и започнали да колят овена, кръв плиска навсякъде, а животното още и живо. Тогава мюсюлманинът предложил: - Аз ще го държа за краката, а ти бягай в джамията и извикай още мюсюлмани! Изтичал мъжът пак в джамията, целият в кръв, с нож в ръцете и се развикал от прага: - Има ли още мюсюлмани? Цялото паство е в шок, моллата се изправил пред него: - Кълна се, последният излезе с теб! Ужас! Днес в пресата не пише нищо за развода на Вихра и Иван. Изпит по анатомия. Пада се въпрос по урология. Студентът разказва всичко, което знае и което е успял да се сети, време е да завърши отговора си. - Канала за извеждане на урината при жената е 3 сантиметра, а при мъжете.. Тук студента се замисля и се чуди как да не сгафи. Преподавателката, замислено: - А при мъжете, на кой както му провърви.. Задаването на тъпи въпроси е по-лесно от поправянето на тъпи грешки.