Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Цвайн Гугуткен Седят На Керемидкен
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
- Скъпи, имаше дупка в джоба ти, а аз я заших. - Това е хубаво, скъпа. Но как разбра за дупката?
Семейни
03.10.2017
2,884 прегледа
Следващ →
Още вицове
Отишъл кумът на гости на кумеца. Заредил кумеца обилно масата и казал: - Добре дошъл, куме и наздраве! Започнали да си говорят, но кумът непрекъснато хапвал от храната. Не изтраял кумеца и най-тактично казал: - Наздраве, куме и мези! - Меза, меза кумец! - отвърнал кума и продължил да яде. След малко кумът отново го подканил: - Наздраве, куме и мези! - Ами нали меза бе кумец! - Какво мезиш бе куме, ти направо вечеряш!
- Ти би ли искал жена ти да се обръща към теб с думите "Господаря мой"? - Не. Бих искал всички българи да се обръщат така към мен...
Отишъл един нашенец да живее в САЩ. След някоя година се наложило да отиде на зъболекар, че имал проблем със зъбите. Зъболекарят му прегледал зъбите и го попитал: - Пломбите сами ли сте си правили?
- За какво ви е този чадър? - Ами ако завали? - За първи път виждам човек, който се страхува от дъжд в закрито помещение. - Не се страхувам, имам все пак чадър.
Двама бизнесмени си споделят: -Ох, така се уморявам от работа, че дори и сексът вече не ми носи вече никакво удоволствие. -Ами, по-често прибягвай до поза „задна прашка”. -Мислиш ли, че това ще помогне? -Не, но поне няма да се налага да правиш доволни физиономии.