Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Полицай спира кола и казва на шофьора: - Какво правиш бе, тука ограничението е 60, а ти караше със 120! За къде бързаш? - Ами ето, нося ти 100 лева…
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Не трябва да се бърка любовта със сутрешната ерекция.
Бисери
03.10.2017
2,984 прегледа
Следващ →
Още вицове
Една лудница направила тест на лудите в нея и които го издържи го пускат да си ходи у дома. Накарали лудите да скачат в басейн и да казват "тик-так тик-так бум". Всички го изпълнили само един не. Ще го изпращат вече на автобуса и той вика: - Тик-так тик-так Бум! - Защо го каза тва бе? - Аз съм бомба със закъснител!
Някакви получили покана за симфоничен концерт. Малко позакъсняли, настанили се на местата си и попитали съседа: - Какво свирят в момента? - Девета симфония от Бетовен. - Бре, значи доста сме позакъсняли! Цели осем симфонии сме пропуснали!
- Къде ли изчезна нашият съученик Паздерков? Не съм го виждал цяла вечност. — Е как, не знаеш ли… Купи си кола и след месец и половина почина. — При катастрофа ли? — Не. Умря от глад.
Нещастен зет решил да се отърве от тъща си. Добрите му приятели го посъветвали: - За да изглежда като злополука, купи й един "Москвич" на старо - ще се пребие с него. След няколко дни тъщата потрошила москвича, но без даже да се натърти. - Ще ти трябва нещо по-бързичко - рекли приятелите. - Вземи една "Лада", сигурна работа! След три дни срещат нещастния зет, а той - печален. - Какво става? - И ладата потроши! А на нея - нищо! - Братче - рекли добрите приятели, - ще трябва да се бръкнеш - вземи един "Ягуар", да ти е мирна главата! След още три дни срещнали вече бившия зет - целият в траур, но ухилен до ушите. - Изяде я! - викнал отдалече. - Три дни я яде, ягуарът му с ягуар, но до шушка я изяде.
Двама хомосексуалисти се оженили и си осиновили дете. На гости им дошли други хомосексуалисти и се възхитили от това колко кротко е детето. Майката-хомосексуалист казала: "Кротко е, ама да видиш като му извадиш биберона от задника как започва да плаче...."