Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Баща казва на сина си: - Сине, вече си на възраст, няма ли да се жениш? - Ами тате, имам три приятелки и се чудя коя да избера? - Слушай сине, ще им дадеш по пет хиляди лева и след една седмица ще ми кажеш какво са направили. След една седмица. - Е, сине, какво стана? - Ми първата тате, купи си дрехи, бижута, гримове... и ги изхарчи всичките. Втората, купи дрехи , бижута... но, купи и на мене също, изхарчи ги за двама ни.Третата, дадох й пет хиляди, след една седмица ги направила седем. - Ааааа! Ето сине, етоооо, виждаш ли! И ти коя избра? - Ми, тая с най-големите цици.
Други 1,607 прегледа
Следващ →

Още вицове

Яздил един юнак из гората. По едно време стигнал до кръстопът. На един камък пишело: “Ако тръгнеш наляво - коня ще загубиш. Ако тръгнеш надясно - главата ще загубиш”. Дръпнал той юздите, за да тръгне наляво, а конят се обърнал и рекъл: - Братче, кво ще кажеш да продължиш пеша? - По какво се различава лошия от добрия програмист? - Лошият пише вируси, а добрия антивирус. - По какво се различава лошия от добрия чиновник? - Лошият нищо няма да направи без подкуп, а добрият ще направи всичко за подкуп. - По какво се различава лошия от добрия политик? - Лошият винаги ще измами народа, а добрият никога не казва истината. - По какво се различава лошия от добрия олигарх? - Лошият олигарх има мръсни пари, а добрият изпрани. - По какво се различава доброто от лошото? - Лошо - това е когато е по-лошо, отколкото е било, а добро - това е когато е по-добре, отколкото ще бъде. Красива програмистка забременяла. Отива при гинеколог и пита: — Докторе, не можем ли да направим „undo“ ? A той веднага отговаря: — Не, за съжаление вече сте записали промяната на диска. Визитация в болницата. Питат пациента на първото легло: - За какво сте тук? - Хемороиди. - Хмм, да. С какво ги лекуват? - Мажат ги с тампон с йод. - Някакви оплаквания? - Никакви. После при пациента на второто легло: - За какво сте тук? - Хемороиди. - С какво ги лекуват? - Мажат ги с тампон с йод. - Някакви оплаквания? - Никакви. Отиват при пациента на третото легло: - За какво сте тук? - Болно гърло. - С какво Ви лекуват? - Мажат ме с тампон с йод. - Някакви оплаквания? - Ако може да съм първи на тампона. Говорят си двама приятели: - Ти като видиш хубава жена, събличаш ли я с поглед? - Разбира се! Събличам я, правим секс, женя се, запознавам се с родителите й, скарвам се с тъщата..и накрая се развеждам. След което повече не ща да я погледна.