Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Опитвали ли сте някога секс по телефона? Готино, а? А сега си представете пиене по телефона? Готино, а? Набирате нужния номер, отговаря ви пиян и весел глас: - Здравей, приятел, какво ще пиеш - водка, вино, уиски, бира?..Зелен Собиески? Супер! Ето, един зелен собиески и зелена ябълка. Какъв цвят само, какъв аромат!!! Наздраве!!! гъл-гъл...Как влиза само! А мезенце какво? Кисели краставички, шунка, луканка? Шунка? Заповядай! ам-ам...
Пиянски 1,462 прегледа
Следващ →

Още вицове

В училище учителят честити Коледа и Нова година. Той пита децата какво искат да стане на Коледа. Иван казва: - Аз искам да получа шестица на теста по математика. Учителят: - Дано. Само на Коледа стават чудеса! - Господин министър-председател, защо на пенсионерите са толкова малки пенсиите? - Защото е криза. - Тогава защо в нашата страна броя на милионерите се е удвоил. - Инфлация. Младеж се изповядва: - Онази вечер спах в една стая с една красавица, без да я докосна Грях ли е това, отче? - Не е грях, но все пак ви препоръчвам да изпиете кофа вода. - Защо пък кофа вода? - Защото точно толкова може да изпие едно говедо. Девойка се оплаква на своя приятелка: - Представяш ли си, всеки път, когато отивам на среща с гаджето си, той ми подарява букет от изсъхнали цветя! Приятелката: - Ми що не пробваш да отидеш на срещата навреме... Провежда се следствие за пожар в операта. Единственият свидетел е някакъв продавач от будка за семки. Следователят: - Разкажете, какво видяхте? - Значи, затворих аз вчера будката, прибирам се вкъщи, вдигам полата на жената… - Това не е интересно за следвствието. Говорете по-конкретно. - Ами аз така и говоря. Значи, затворих аз вчера будката, прибирам се вкъщи, вдигам полата на жената… - Свидетелят! По-кратко! - Така и говоря, бе! Значи, затварям аз вчера будката, прибирам се вкъщи, вдигам полата на жената, която виси на прозореца и какво мислите виждам? Операта гори!