Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Баща дава наставления на сина си: - И запомни завинаги: никога не трябва да се мисли лошо за другите хора! - Защо? - За тях въобще не си струва да се мисли...
Разни 1,698 прегледа
Следващ →

Още вицове

Кризисна иновация в работата, вместо премии, започнаха да дават бонуси - обещание да не те съкратят в скоро време. Един ден Иванчо се връща в къщи и се хвали на дядо си: - Днес помогнах на една баба да пресече улицата. - Браво, Иванчо, ето ти 1 лев. На другия ден Иванчо идва с Марийка. - Днес помогнахме на една баба да пресече улицата. - Браво на вас, ето ви по 1 лев. Когато Марийка си отишла, дядото попитал Иванчо. - Защо днес идвате двама души? - Защото бабата се съпротивляваше… Първата чаша принадлежи на жаждата, втората – на веселието, третата на насладата, четвъртата на безумието. - Каква е разликата междо турчина и рома? - Eдното е за биене, другото е за пиене. Гларусът Гошо тръгва на автостоп за морето. Качва го открит камион превозващ празен кофчег. Завалява силен дъжд и Гошо влиза в ковчега. След малко камиона спира на двама махащи цигани. - А ва бате,ши на качиш ли до Бургас. - Качете се,отзад има още един. Качват се.Пристигат в Бургас.Шофьора пита Гошо,къде са се дянали циганите,след като не е спирал никъде,и е карал с 80. Гошо разказва какво е чул. - Мирко,ко ши кайш,да видим ли ко има вътре? Някой пръстен,някой часовник. - Страх май. - Няма страшну ва,той умря вечи. Гошо обяснява: - Аз само надигнах капака на ковчега,седнах и за секунда видях двама да се надпреварват,кой да скочи пръв.