Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Какво прави блондинка като е подарят водни ски? - Тръгва да търси езеро с наклон.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Лекари
Разговарят двама психиатри: - Имам изключително интересен случай на раздвоение на личността. - Че кое му е интересното - това си е често срещано заболяване. - А, това, че успях да убедя всеки един от двамата да ми плати за лечението...
Лекари
03.10.2017
3,927 прегледа
Следващ →
Още вицове
Седи един в бара и наблюдава блондинка, която е със страшно прилепнали дънки. Отива при нея и казва: - Чудя се, как въобше може човек да се пъхне в тези дънки? - Като за начало може да ми купиш едно питие - отговорила блондинката.
Срещнали се веднуж един юзър (Ю) и един Windows (W) Ю - Я да инсталираш новите драйвери на видеокартаат (W) - А диск пъхна ли? Ю - Пъхнах (W) - А вълшебната думи4ка каза ли? Ю - ОК (W) - ОК ама не, Не мога да намеря необходимите файлове Ю - Как ето ги под носа ти!!! (W) Къде? Ю - на диска!! (W) - на кой ? Ю - На Е: (W) - няма такув диск Ю - А защо под ДОС има? (W) - Това не е мой проблем. Ю - а как да сложа драйеверите (W) - А защо са ти драйвери? Та ти нямаш видео карта Ю - Не може да бъде!! (W) - Истина ти казвам Ю - а аудио има ли? (W) - и аудио няма Ю - а какво има? (W)- има джойстик Ю - никога не съм имал... (W) Аз по ги разбирам тия неща Ю - ХМ, а пук аз си мислех да купувам (W)- Видя ли какво щеше да правиш без мен
Блондинка се качва на самолет за Лондон. Настанява се в бизнес класата. Идва стюарда и й казва: - Съжалявам, госпожице, но Вашият билет е за икономична класа. Не можете да останете тук. Трябва да се преместите. - Оо, аз съм световноизвестен модел! - отговаря блондинката - Летя за ревю и фотосеанси. Имам нужда да се отпусна. - Моля Ви, трябва да се преместите. - Не, няма да мръдна оттук. Не ме интересува! Отива стюарда при капитана и му излага проблема. След малко капитанът отива при блондинката и й прошепва нещо на ухото, при което тя става моментално и се изнася в икономична класа. Стюардът зяпва: - Сър, какво й казахте?! Аз от един час споря с нея! - Просто й съобщих, че днес Бизнес класата не пътува за Лондон.
Щирлиц вървеше по малка уличка и забеляза бояджия, който замазваше с боя на една ограда сочни псувни. -"Модератор"-помисли си Щирлиц.
Приятел - това е човек, който ще ви продаде по-скъпо от всички другите.