Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Умрял един студент и отишъл в ада. Дяволът го попитал: - Е, студентче. В кой ад искаш? В студентския или в обикновения? - По-добре в обикновения... Отишъл студентът в обикновения ад и общо взето останал доволен - ядене, пиене, цигари, жени. Само всяка вечер в 21 часа идвал дяволът и му забивал по един гвоздей в задника. Търпял студентът две-три седмици и поискал да го преместят в студентския ад. Там се оказало същото - ядене, пиене, цигари, жени. Само дяволът вече не идвал вечер да му забива пирони. Минали така няколко месеца. Една вечер изведнъж при студента дошъл дявола с кофа пълна с пирони и казал: - Е, студентче! Дойде сесията!
Ученически 3,208 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един ден Иванчо казал на майка си: - Мамо, мамо, ти `ко прайш тука? - Нищо маминото. - Ми мани съ, най-накрая от пьтя ми ма! Двама мъже се надлъгват. Единият казва: - Аз съм ебал 1000 жени. 500 да съм излъгал, пак остават 500... - Кое е животното, което има 2 хобота, 5 крака, 2 опашки и 3 уши? - Слон с резервни части. Между борци: - Знаеш ли, Картофа си купил страшна защита за колата - познава собственика по миризмата. Ако някой друг влезе в колата - бум! - гръмва го. - А стига бе! И аз искам такава. Ще трябва да го питам откъде я е взел. - Няма да можеш... Оня ден си сложил нов афтършейв... Лисицата се прибрала от пътешествие в Китай. Събрали се животните и я заразпитвали как е там. - Ами, много интересна страна. Там на мен не ми викат лисица, а Луй. На вълка също не му викат така, а Вуй. Заека е Зуй, и така... -Ааааа, аз тогава няма да ходя в Китай - обадил се хипопотама