Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Гражданин си проверява фиша пред тото-пункта и възкликва: - Господи! Петица! - и припада. Стоящият до него чува това и бързо подменя своя фиш с неговия. Човекът се свестява, поглежда фиша и възкликва: - Не! Шестица! - и пак припада.
Разни 2,213 прегледа
Следващ →

Още вицове

Между приятели: — Ей, човече, спомням си навремето майка ме изпращаше до магазина с едно левче. Аз взимах хляб, сирене, мляко, боза, някое списание, 2-3 шоколада и се прибирах със сума ти ресто. А пък сега няма вече такова нещо! С тези камери по магазините… Докато чака на светофара ново BMW седмица се блъска отзад в него едно трабантче. Напис на екрана на компютъра на BMW-то: "Намерено е ново устройство. Инсталиране?" В един клас дошли именити професори да гледат процеса в час> - И така деца кажете ми знаете ли какво е стоматолог - попитала учителката.. След упорито вдигане на ръка от страна на иванчо учителката рискувала и го посочила: - кажи иванчо. - Ами много просто госпожо това е френски гинеколог! ! Жена заминава в командировка, връща се, а в къщата вместо мебели само камари празни бутилки. - Къде са мебелите, бе? пита тя мъжа си. - Ммм, продадох ги. - А парите къде са? - Спокойно, парите са в торбичките... - В кои торбички, бе? - Ей в тия! сочи мъжът торбичките под очите си. Питат радио "Ереван" може ли човек да хване СПИН от ухапване от комар. Радио "Ереван": - Може, но има и по-приятни начини...