Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Концерт на U2 в Глазгоу. Боно моли публиката за пълна тишина. Всички се умълчават. Боно започва да пляска с ръце, без да бърза, на всеки няколко секунди. После се обръща към събралото се множество по микрофона: - Всеки път, когато плесна с ръце, едно дете в Африка умира! От първия ред се чува ясен мъжки глас, чийто силен шотландски акцент прорязва тишината над стадиона: - Ами спри да пляскаш, изрод такъв!
Черен хумор 1,550 прегледа
Следващ →

Още вицове

Седят няколко мутри в сауната. Звъни мобифон. Един от тях се приближава и го вдига: - Ало... да, скъпа... в сауната... с момчетата... да... до към 11. Какво да си купиш? Рокля? 1000 долара? Защо ти е нова рокля? Ще ходиш на театър... добре де, добре, знаеш ли къде са парите? Купи си! След малко пак се звъни. Същият вдига отново: - Ало... да, скъпа... в сауната... да, с момчетата... ами до 11. Какво да си купиш? Палто? Защо ти е десето палто? Заминаваш в планината? 50 хиляди? Добре де... знаеш къде са парите... След известно време отново се звъни и пак той вдига: - Ало... да, скъпа.... да, в сауната... да, с момчетата... да... до 11. Какво да си купиш? Кола? Защо ти е шеста кола? Да се изфукаш пред майка ти? Колко? 300 000? Добре де, купи си... знаеш къде са парите... Сваля телефона от ухото си и пита: - Абе пичове, чий е тоя мобифон бе? - Защо имаш по билогия постоянно лоши оценки? А Иванчо има само петици и шестици! - Вероятно, защото има по-умни родители... Видео игрите контролират живота ми. Добрата новина е, че имам още два допълнителни! Когато снежинките тихичко падат в нощта, когато декември изпраща последната вечер с тъга, спомни си, че някой ти праща горещи привети в нощта и устните тихо нашепват: Бъди най-щастлив на света! Отива един в магазина и казва: - Извинете, кое е онова прекрасно бяло нещо на витрината, което изглежда толкова апетитно, вкусно и освежаващо? - Кисело мляко. - Кисело мляко... Еееееех... 3 бутилки водка...