Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Ако има любители на бирата, значи има и професионалисти!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
364-ти ден не ми се работи! Какво ли значи това? Сигурно утре е Нова година!
Разни
03.10.2017
1,718 прегледа
Следващ →
Още вицове
Има три неща, които една жена може да направи от нищо - шапка, салата и семейна сцена.
Един човек слуша прогнозата за времето: - А днес в Кнежа беше минус 22 градуса... Човекът веднага се обажда на приятел от Кнежа и го пита: - Ало, много студено при вас бе, минус 22 градуса! - Не, само минус 5 е. - По прогнозата казват, че било минус 22. - Е, навън може...
При джипито. - Докторке,имам проблем с члена. - Малък или голям? - Малък,бавно пикая! - Я покажи,проблема! - Ето го! - Вярно че е малък!
- Тате, кажи тоз самолет за къде лети? - За бира, вероятно. - Тате, а този камион какво кара? - Бира, вероятно. - Тате, тате, защо все : бира та бира казваш? - Махмурлия съм, сине.
Една майка изпращала момичето си от село студентка в София и и поръчала: -Дъще, много внимавай когато отидеш в града, защото ще срещнеш някой младеж, ще почнете да ходите на кафета дискотеки и т.н.Най-накрая ще те заведе в квартирата си и нали знаеш ш студентска квартира-една маса, стол и легло.Той ще побурза да седне на стола, ти ще седнеш на леглото, той ще седне до тебе и...О срам за нашето семейство!!! Връща се девойката другата година и разказва: -Мамооо точно така стана-намерих си едно момче, ходихме насам, натам и накрая отидохме в квартирата му.Тогава аз побързах да седна на стола, той седна на леглото, аз седнах до него и...О срам за неговото семейство!!!