Пена поканила Гошо вкъщи. Хапнали, пийнали, скочили в кревата. Тъкмо на най-хубавото Гошо слиза от Пена и казва:
- Трябва да отида за малко до тоалетната.
- Тя е чак на двора Гошо. Давай в умивалника, той е отсреща в коридора.
След минута се показва физиономията му на вратата и пита:
- Ми къде има тоалетна хартия Пено?
- Скъпи, защо закъсня? Колата ли се повреди?
- Ограбиха ме по пътя!
- Запомни ли ги?
- Един височък, дебеличък, червендалесто лице. Петдесетачка ми сви! И най-гадното, какъв подлец е, уж започна съвсем нормален разговор:"Добър ден! Сержант Иванов, документите за проверка!"