Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В купето на спалния вагон се возят мъж и жена и се гледат. По едно време жената пита: - Извинете, за какво мислите в момента? - За същото, за което и вие. - Какъв нахалник!
Разни 2,177 прегледа
Следващ →

Още вицове

" ... но във тебе като рана ще пари мисълта, че две неща не можеш никога да си възвърнеш: животът да избавиш от смъртта и времето назад да върнеш." Във влака от Бургас се возят двама човека. Запознават се. - Аз съм психолог. - Аз съм мутра. Абе ти щом си психолог, можеш ли да познаеш, за какво си мисля. За всяко познаване ще ти давам по 100 долара. - Ама аз съм психолог, а не ясновидец... - 100 долара бе, брато. Хайде напъни се малко! - Ами ти идваш от Бургас, сигурно си бил там на почивка. Значи си мислиш, колко добре си си починал... - Супер, на ти 100 долара. Давай нататък! - Щом си бил на почивка, сигурно си водил и жена. Сега мислиш за нея... - Браво, на ти още 100 долара! Продължавай! - Сигурно не ти се прибира вкъщи... - Още 100... - А щом не ти се прибира, сигурно там е жена ти... - Още 100... - И сега се чудиш, да я застреляш ли, или не... - Стоп, човече! На ти 1000 долара! - Що 1000 бе, кво толкова, мисъл като мисъл.... - Не, това не беше мисъл, това беше идея... Моята приятелка ме нахрани с много вкусни спагети с месо. Отказа да ми каже рецептaта. Но докато беше в банята, отидох в кухнята, намерих само кетчуп, пакет спагети и консерва храна за кучета...а тя няма куче!!!! Деница: - Колко сме момчетата в нашия клас? В обществената баня младеж онанира. Дядо се приближава до него: "Абе момче, как може да вършиш такива неща на обществено място? Не те ли е срам? Безобразие!". Младежа: "Бе къф си ти да ми казваш с каква скорост да си мия пишката?!"