Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Мисълта, че понасяме непоносимото, ни дава сили да продължим напред.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
В купето на спалния вагон се возят мъж и жена и се гледат. По едно време жената пита: - Извинете, за какво мислите в момента? - За същото, за което и вие. - Какъв нахалник!
Разни
03.10.2017
2,177 прегледа
Следващ →
Още вицове
" ... но във тебе като рана ще пари мисълта, че две неща не можеш никога да си възвърнеш: животът да избавиш от смъртта и времето назад да върнеш."
Във влака от Бургас се возят двама човека. Запознават се. - Аз съм психолог. - Аз съм мутра. Абе ти щом си психолог, можеш ли да познаеш, за какво си мисля. За всяко познаване ще ти давам по 100 долара. - Ама аз съм психолог, а не ясновидец... - 100 долара бе, брато. Хайде напъни се малко! - Ами ти идваш от Бургас, сигурно си бил там на почивка. Значи си мислиш, колко добре си си починал... - Супер, на ти 100 долара. Давай нататък! - Щом си бил на почивка, сигурно си водил и жена. Сега мислиш за нея... - Браво, на ти още 100 долара! Продължавай! - Сигурно не ти се прибира вкъщи... - Още 100... - А щом не ти се прибира, сигурно там е жена ти... - Още 100... - И сега се чудиш, да я застреляш ли, или не... - Стоп, човече! На ти 1000 долара! - Що 1000 бе, кво толкова, мисъл като мисъл.... - Не, това не беше мисъл, това беше идея...
Моята приятелка ме нахрани с много вкусни спагети с месо. Отказа да ми каже рецептaта. Но докато беше в банята, отидох в кухнята, намерих само кетчуп, пакет спагети и консерва храна за кучета...а тя няма куче!!!!
Деница: - Колко сме момчетата в нашия клас?
В обществената баня младеж онанира. Дядо се приближава до него: "Абе момче, как може да вършиш такива неща на обществено място? Не те ли е срам? Безобразие!". Младежа: "Бе къф си ти да ми казваш с каква скорост да си мия пишката?!"