Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Как е болният, който се смята за Луи XIV? - Има леко подобрение, вече твърди, че е Луи XIII.
Лекари 3,553 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мутра разхожда куче из парка. Един от другите кучкари решава да завърже разговор и го пита: - Вашето куче има ли родословно дърво? - Що му е? То си пика и на обикновените... Късно вечерта Сталин звъни на Жуков по телефона: - А, Георгий Константинович, още ли не са ви разстреляли? - Но, другарю Сталин, - уплашено отвръща маршалът - аз вярно и предано служа на родината, защо ще ме разстрелват? - Не, не, трябваше да ви разстрелят. Сега не се сещам защо, но ще си спомня, не се безпокойте, ще си спомня… След разговора Сталин затваря телефона и си мисли: "Така… На кого още не съм пожелал спокойна нощ?" ГДБОП до Ройтерс: Арена вече я нема! линк - www.raynerape.com ---- Вървят по улицата три студентки. Две от тях са красиви, а третата е от МЕИ. Две от тях са девствени, а третата е от Софийския. Две от тях са умни, а третата е от УНСС. Извънземните решили да посетят земята. Интересно защо те се спряли на България. Тръгва извънземното на име Зин Пин Дин Фин 423 из българските улици и среща двама мъже на средна възраст. Казва им: - Аз съм Зин Пин Дин Фин 423. Единия се обърнал и казал: - Гошо, сипи на Зин Пин Дин Фин 423 една ракия! - Готово, Иване! И му сипал. Извънземното го изпил на един дъх. И пак почнало. - Аз съм Зин Пин Дин Фин 423. Човекът пак казал: - Гошо, сипи на Зин Пин Дин Фин 423 още една ракия уе! Сипал му, Извънземното отново я изпил на един дъх. И пак почнало: - Аз съм Зин Пин Дин Фин 423. - Гошо... Сипи на Зин Пин Дин Фин 423 още една ракия, че вече ми омръзна да го слушам. Сипал му, Извънземното отново я изпил на един дъх... - Слушайте! Аз съм Зин Пин Дин Фин 423 и идвам от друга планета. Извънземно съм. Тук съм, за да посетя вашата планета Земя. Разбрахте ли сега? В този момент на мълчание изведнъж единия се обадил. - Повече няма да поркаш...