Когато пуша на балкона никога не изхвърлям фасовете долу, понеже ме е страх, че вятърът може да ги отвее в някой отворен прозорец, ще започне пожар, ще гръмнат газови бутилки, ще загинат хора, ще започне следствие и ще стане ясно, че аз съм виновен, ще ме покажат по телевизията и мама ще разбере, че пуша.
Отишъл един млад чукча в казармата. Излязал след 2 години и се върнал в родното село.
Питали го за руския народ да разкаже нещо.
- Руски човек - глупав човек! 1 година ме мисли за жена!!!