Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Вечерята на свещи завърши, и смеха се пренесе от масата към леглото.
Бисери 3,953 прегледа
Следващ →

Още вицове

Обяснение на програмист в любов: - Ти си моят wallpaper. Една жена не била доволна от мъжа си и решила да се оплаче на свекър си: - Тоя твоя син за нищо не става, всяка вечер си ляга до мен и нищо не прави! Човека се позамислил и казал: - Ами довечера ме чакай аз ще дойда да видим какво може да се направи! Взел един фенер и отишал вечерта и казал: - Айде сине давай! Светкал с фенера човека, ама оня не може да го вкара и нищо не става! По едно време бащата се ядосал и казал: - Я ти сине свети аз да пробвам! И като хванал и й го вкарал и почнал да я клати здраво, а сина се обаждал от зад: - А тъй тате, а тъй, виде ли как се свети, не като тебе! Алкохол - упойката, необходима за операцията наречена живот! Говорят си двама кучкари: - Опитах се да науча кучето ми да лае всеки път, когато иска да яде. - И какво стана? - Сега не иска да яде, ако аз не лая преди това... 3-ма фена (Манчестър, Арсенал и Челси) правили далавери в Индия, но ги хванали и решили да ги накажат с по 100 удара с камшик, но им дали право на по едно желание. Първи бил фена на Арсенал. Той пожелал да му вържат 10 възглавници на гърба, но след 15 удар възглавниците се скъсали и той усетил ударите на гърба си. Този от Челси поискал 20 възглавници, но след 25 удар пак било всичко на голо. Стояли си двамата фена пребити в ъгъла и чакали наказанието на фена на Юнайтед. Той станал позасмял се и погледнал към палача си и казал: - Моето желание да завържеш тези двамата на гърба ми и да ми удвоиш наказанието.