Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Разликата между теория и практика на практика е доста по-голяма отколкто на теория.
Бисери 3,676 прегледа
Следващ →

Още вицове

Живота е безкрайна битка - за това НАПРЕД! - Колко евреи се събират в един автомобил? - Четири в купето и хиляда в пепелника. Младеж кандидатства за работа в частна фирма. Посреща го шефът: - Седни, брато, как се казваш? - Николай. - Е, Коко, идваш значи, в понеделник по-раншко. Така към обяд. И действаш. - А какво ще работя? Аз имам две висши образования, работя на компютър, карам кола... - Ти това го зарежи, важното е в четири да си тука за планьорка. Събираме се в моя кабинет - уиски, водка, коняк, мезета - до сутринта. - Извинете, но аз не пия. - Ясно. Тогава в понеделник не идваш. Почваш от вторник и в четири да си на планьорката. Ще се съберем, ще си поприказваме, момчетата ще донесът наркотици, ще се позабавляваме. - Моля да ме извините, но аз съм спортист. - Тогава не идвай и във вторник, ще почнеш от сряда. В четири е планьорката, ще докараме мадами, ще си направим групов секс. - Не мога. Женен съм. Имам две деца. - Слушай, Коко, ти да не би да си педал? - Не, защо? - Е, тогава не идвай и в четвъртък. Няма да ти хареса. Млада и красива студентка на изпит и нищо не знае. Мъчи се горкият професор да измъкне нещо , ама не става. Накрая решава нещата да станат по "втория начин" , и я кара да се съблече чисто гола. Съблича се тя , а в тяло се оказва перфектна. Възхитен професора възкликва: -Супер сте красива , колежке , дайте си книжката , отличен! -Ами , щом е отличен не искате ли и секс да правим? -Колежке , за мене е достатъчно , че ми се съблякохте , хамалската работа е за асистентите! На една жена мъжът умрял, тя отишла на спиритически сеанс, за да поговори с него. Всичко се случило както трябва и във въздуха се появил призракът на мъжа й: - Скъпи, как си? - Добре, всичко е наред! - Там по-добре ли ти е, отколкото с мен? - О, да, много по-добре... Жената през сълзи: - Как е там в рая? - В кой рай? Аз съм в ада!