Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Бисери по телефона:- Картата говори английски!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Какво е новото определение за оптимист? - Инвестиционен банкер, който в неделя вечер си изглажда пет ризи за седмицата.
Разни
03.10.2017
1,819 прегледа
Следващ →
Още вицове
На чукчата му попаднали отнякъде сума пари, и к’во да ги прави - вложил ги в банка. Здрав влог, едър спестител един вид, изпращат го с уважение. На другия ден обаче чукчата пак пристига в банката. - Тегля си парите. - Ама как, ама защо… Тегли и това е. Ама си ги иска и в чисто нови банкноти. Какво да го правят - клиент. Нареждат му един куп нови банкноти. Сяда в един ъгъл, брои ги, и отива пак на касата. - Пак ги внасям. Клиент, какво да го правят… Издават му нова книжка, изпращат го с уважение. На излизане чукчата вика: - Утре пак ще дойда да си ги преброя.
Американците - това са два пъти евреи. Те не само отговарят на въпроса с въпрос, те отговарят със същия въпрос: - How do you do? - How do you do?
По-добре да умреш в името на нещо, от колкото да няма в името на какво да живееш.
- Скъпа, какво да ти подаря за 8-ми март? - Купи ми кола. - Мила моя, нали знаеш, каква ми е заплатата... - Тогава не знам. - Дай жокер някакъв поне. - Добре. Жокер - нашия банков клон е с много ниско ниво на сигурност.
Мъж влиза в кръчмата: - За мен седем ракии... Благодаря. А сега махнете първата и последната. - Защо? - Първата трудно влиза, а от последната правя глупости.