Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Шефе, кога ще има най-после заплата? - Ама и заплата ли да ви давам? Тогава защо взех за офиса последен модел скенер и лазерен принтер?!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Семейство отива в хотел: - Стая за една вечер - иска мъжът. - Късметлийка сте - казва рецепционистката към жената, - обикновено той наема стая за само час.
Семейни
03.10.2017
3,429 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Защото блондинката не яде кисели краставички? - Защото не може да си вкара главата в буркана!
Тъща към зет си: - Всяка вечер разказваш на внука ми приказки. Това е хубаво, на защо всичките завършват по един и същи начин: "Те се оженили и заживяли щастливо, защото младоженката била сираче"?
Всяка вечер в "Клуба на Пенсионера" бай Гошо има среща с баба Пена пред телевизора за любимия сериал. Докато тече сериала баба Пена държи бай Гошо за оная му работа. Една вечер обаче бай Гошо не отива на срещата. На следващия ден се засичат и баба Пена го пита: - Къде беше снощи, та те нямаше, бе!? - При Станка от втория етаж.. - Така ли!? И какво прави?? - Ами гледахме сериала. - Гледали сте сериала значи! Та какво има тая Станка по-хубаво от мен, та гледаш сериала с нея!?!? - Паркинсон...
До всички, които получиха, като подарък книга, за Коледа от мен... Утре е срока за връщане в библиотеката.
Две приятелки си споделят интимни тайни: - Можеш ли да си представиш, моичкият вчера ми заяви, че би искал да го прави с две наведнъж... - Е, случва се... Много мъже си мечтаят за такива работи. А ти какво му каза? - Какво да му кажа - викам, защо ти трябва да огорчаваш не една, а две жени наведнъж...