Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
SMS: Хайде утре да закусваме заедно? Да ти се обадя или да те побутна с лакът?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
Чък Норис опитал веднъж да мастурбира, но се получило игра на канадска борба.
Любими Герои
03.10.2017
3,571 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Само една невидима сянка те дели от смъртта! И сега какво ще правиш със своя жалък миг? - Ще продължа да го живея. Точно за това са миговете.
Късно вечерта една жена минава през парка. Чува мъжки глас: - Стой! Спряла. - Легни! Легнала. - Госпожо, лошо ли Ви е? Аз си играя с кучето, обръщам се и гледам Ви лежите...
В купе на влак пътуват млад евреин и равин. По едно време младият пита равина колко е часа, но равинът не отговаря. След половин час еврейчето пак пита равина за часа и той пак не отговаря. Когато слизат от влака равинът казва: - Шест и половина. - Но защо ми казвате чак сега, след като аз ви питах преди няколко часа? - пита еврейчето. - Ами виж сега, мойто момче, ако ти бях казал когато ме попита, щяхме след това да завържем разговор, щях да те поканя в къщи и да те запозная с жена ми и дъщеря ми. Ти щеше да се влюбиш в дъщеря ми и след време да се ожените. А аз не искам дъщеря ми да се ожени за някой, който дори няма часовник!
Срещат се двама приятели които от години не се били виждали и единият пита другия какво работи - Ами счетоводител съм - отговаря първият,- ами ти? - А, аз съм дистрибутор на презервативи. - А това детенци дето го водиш с тебе твое ли е? -пак пита първият. - Абе не бе , това е една рекламация която ми върнаха преди малко - отговорил другият .
Веско Маринов се хвали на свой приятел: - Вчера се върнах от Сомалия. Направих благотворителен концерт в помощ на децата там! - Браво, Браво! Нека видят, че има и по-страшно от глада...