Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Отборът на мравките играе футболен мач срещу отбора на слоновете. Резултатът върви към равенство, но в последната минута един от слоновете настъпва, без да иска, вратаря на мравките и вкарва гол за 1:0. След мача капитанът на слоновете отива да се здрависа с капитана на мравките, а той му казва: - А, не! Вие играхте грубо, няма да си разменяме фланелките.
Спортни 3,678 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Ало, скъпи къде си? Какво правиш? - Ами тук съм..празнувам с колегите... - Какво? С тях ли? Че и всичките са мъже??!?! - Ами Трифон Зарезан е днес, a ти какво помисли, че правя?!?! След балета трябва задължително да се гледа опера, за да не се чувстваш адски дебел. "Дис из спартаааа" - ревеше Перничанинът и форсираше 300 коньовия голф. Автобус пътува към далечно село. От задната част някой крещи на шофьора: - Ей! Капут! Карай по-бавно! Не возиш дърва! Малко по-късно същият глас: - Ей! Капут! Карай по-бързо, че ще закъснеем! Шофьорът започнал да нервничи….Отново същият глас: - Ей! Капут!… Шофьорът спира, хваща манивелата и тръгва към задния край на автобуса. На първата седалка седи една бабка, която решава да го успокои… - Капутчо, синко! Тия са се напили, не им обръщай внимание… Един мъж се прибира вкъщи и пита жена си: - Жено, искаш ли днес да правим малко по-извратен секс? А тя отговорила: - Откога те чакам да ме попиташ това? ! Къде искаш да ми го сложиш? - В ушите! - Ти нормален ли си бе? ! Искаш да оглушея ли? - Е-е-е ти пък... Цял живот като ти го слагах в устата, как пък не онемя? ! ...