Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един борец паркирал неправилно на "Витошка". Без да се притеснява, че е извършил каквото и да е нарушение, отишъл да си върши някаква работа. Когато се върнал БМВ-то го нямало. - Бавареца! Къде ми е бавареца? - развикал се той, побеснял от гняв. - Изчезна ми бавареца! Един човек, който видял от кафето какво става, му казал: - Дойде паякът и го взе. Замислено борецът казал: - Крокодила го знам, Барона го знам, ама тоя Паяка не съм го чувал - сигурно е някой нов.
Любими Герои 3,340 прегледа
Следващ →

Още вицове

Иванчо и Марийка си имали черно котенце. Много си го обичали, но то ненадейно изчезнало. Веднъж обаче Иванчо отишъл в класа на Марийка в голямото междучасие и още от вратата превъзбудено викал: Марийке, Марийке, намерих котенцето! Учителката ни го е взела и си го е скрила под полата! -Сигурен ли си, че това е нашето котенце? -Много прилича но пак ще проверя! На следващото междучасие Иванчо идва разочарован: -Не, Марийке, не е нашето котенце! На нашето цепката на устата му беше настрани а на нейното е надолу! На пейка в парка седи дядо, усмихнат, ведър, абе направо щастлив. Изобщо, по вида му се разбира, че човекът е изживял хармоничен и богат живот. Питат го: - Дядо, толкова сте позитивен, кажете, как живяхте, за да достигнете до това състояние? - Много просто! Никога от нищо не съм се отказвал! Като ми се пиеше - пиех, като ми се пушеше - пушех, като ми се приядеше нещо - изяждах го! - А на колко години сте, дядо? - На 38. Впечатлени от сайта за информация на времето dalivali.bg, МВР създаде свой сайт, на който гражданите мога да споделят своите преживявания, препоръки и коментари от работата на полицията: www.daliboli.bg На eднa площадка хора се събрали на митинг! Всички викали: - Демокрация! А един из между тях се надвиквал: - Менструация! Друг го бута в ребрата и му казва: - Не менструация бе глупак, а демокрация. Той му отговаря: - Карак бе, важното е кръв да се лее! Две приятелки си говорят: - Какво става с теб? Вече се развеждаш за четвърти път?! Толкова ли си придирчива? - Аз не...но мама.