Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Любовта е непреодолимо желание да бъдеш желан непреодолимо - Робърт Фрост
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Много малко неща могат да ме уплашат след случая, когато нашата костенурка се запречи под стола с колелца и тръгна с него през тъмния коридор...
Разни
03.10.2017
2,160 прегледа
Следващ →
Още вицове
Жена към мъжа си: - Помолих те да забиеш два пирона в стената! - Забих! - Заби ли! И сега къде ще включвам ютията?
Надарен мъж се явил при свети Петър. Свети Петър го разпитал за живота му. Мъжът изповядал, че много обича жените и не пропуска сгоден случай. Тогава свети Петър му дал един чук и пирони. Всеки пирон отговарял на една негова любовница. Свети Петър му посочил една стена; на нея мъжът трябвало да забива пирони и по тях да се катери нагоре. Ако успеел да изкачи стената, щял да влезе в рая. Заизкачвал се мъжът. Но накрая не му достигнал само един пирон. Затюхкал се той, заудрял главата си: - Ех, ако бях любил и онази куцата, сега щях да вляза в рая!
ХЕНРИ ФОРДПрепядствията са онези страшни неща, които виждаш, като отклониш поглед от целта.
Разговор между Господ и Адам: -Господи,защо направи жената толкова красива? -За да се влюбиш в нея,чедо мое. -А защо я направи толкова работлива? -За да се влюбиш в нея,чедо мое. -А защо я направи малко глупава? -За да се влюби в тебе,чедо мое.
Празник - ден на КАТ. Катджия спира кола и пита шофьора: - Охо, пили сме значи! - Не. - А защо?