Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В препълнен автобус се качва надрусан наркоман и започва да крещи: - Кой си е загубил 20 кинта? Тишина. Той пак се провиква: - Кой си е загубил 20 кинта, бе? От една седалка се обажда бабе: - Сигурно съм аз, момченце. - Аха, и кво си се пльоснала на седалката, я ставай да ги търсиш!
Разни 1,607 прегледа
Следващ →

Още вицове