Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Пияница влиза в бар, след един час пиене келнера го пита: - Ще платите ли сметката. - Аз вече платих. - Клиентът винаги е прав, довиждане. Пияницата казва на негов приятел и той отива, и пак същото. Той казва на друг пияница, който отива и келнера му казва: - Ако още някой ми каже, че вече е платил ще му разбия мутрата. А пияницата казва: - Е добре, дай рестото, че мисля да си ходя.
Пиянски 2,220 прегледа
Следващ →

Още вицове