Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един ден вълкът отишъл в бара на заека. Поискал: - Дай една лимонада. - Добре. - рекъл заекът. Вълкът я изпил и му харесала много. Пак казал: - Дай една лимонада. Заекът му дал и втора и трета. На петата лимонада заекът казал: - Е, ама ти какво си мислиш? Не мога да пикая толкова много.
Животни 3,324 прегледа
Следващ →

Още вицове

Лежат в леглото мъж и жена. Телефонът звъни. Вдига жената: — Да, скъпи. Добре, мили. Разбира се, скъпи. Добре, скъпи, не се притеснявай! – и затваря Мъжът в леглото: — Кой беше? — Съпругът ми. Каза, че ще закъснее. Играе карти… с тебе! Един милионер си купил папапгал за 10 000 долара! Папагала бил говорещ, много рядък вид. И един ден какато си седял в кабинета му се обадили. - Добър ден, докарахме ви нафтата! - Моля!!! Не сам поручвал нафта! - Ма моля ви се на ваше име е!!! И човека какво да прави да не се излага казал... - Добре, докарайте я. Прибрал се в тях викнал жената и децата и ги почнал! Тряс-Прас два шамара на жената и я пита: - Ти ли поръча нафтата ’ма? - Не ама аз..... - Добре Отива при децата и на тях по два шамара: - Вие ли поручахте нафтата бе? - Не тате ама.... - Добре.. Папагал само ти си бил. Сега за наказание ще те разпъна. И разпънал папагала до иконата на Исус. И стоял папапгала 1,2,3 ден по едно време се обърнал към иконата на Исус и го попитал: - А’бе ти от колко време си тука? Исус отговорил: - От 3000 години! Папагала отговорил: - Лелееее ти колко нафта си купил бе! Жив е той жив е там пред екрана Потънал е в LAG лежи и пъшка Юнак с лоша резолюция на екрана Юньк във стрес и ярост мъжка на една страна захвърлил EAGLE на друга AWP на две строшено Цайси тъмнеят, глава се строши уста проклинат хькера смешен... Мъжкото хъркане е създадено от природата, за да може жената да не се огорчава прекалено много, когато мъжа й не се прибере да спи вкъщи. Повредила се колата на Боримиров. Качил се на трамвай. - Следващата спирка е на "6-ти септември"! - обявил ватмана. - Леле, как така? Няма ли по-рано да спрем някъде?