Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- За пръв път виждам семейна двойка на риболов край реката. Какво ловите! - Аз се мъча да хвана златната рибка, а жена ми досега целуна сто жабоци с надеждата един да се превърне в богат принц. - А ти, ако хванеш златната рибка, какви желания ще имаш? - Първото ще бъде жена ми да не ме целува, след като е целувала жабоците
Семейни 3,467 прегледа
Следващ →

Още вицове

По принцип няма невъзможни неща, само едно: Не можеш да влезеш там от където си излязъл, но накрая пак в дупка влизаш... - Жено, жено звънни на пожарната! - Що бе, мъжо? - Е как що, новото ми БМВ ми изгори джобовете! Двама съседи си говорят: — Ей, много рано са ти пораснали дините! — Това не са дини, а грах. — И сливата ти много рано е окапала. — Това не е слива, а череша. — Е добре де, дай да не се караме… Я послушай как хубаво чурулика славейчето в храстите. — Това не е славейче, а гайгеров брояч. Разпитват млад човек: - Кажете, откъде купихте толкова качествена диплома за висше образование? - Намерих я на улицата! - Твърдите, че сте намерили на улицата диплома на ваше име? - Абсолютно! - И как ще обясните такова съвпадение? - Не е съвпадение. Просто си купих паспорт на това име по-късно. Шефът на борците им казал: - Утре ще ходим на "Сватбата на Фигаро", така че се пригответе както трябва! На другия ден борците се появили в офиса костюмирани и всички носели кой торта, кой някакво пакетче. Като ги видял шефът им се развикал: - Как може да сте толкова тъпи?! Не отиваме на никаква сватба. "Сватбата на Фигаро" е опера! Къде сте ги помъкнали тия торти и подаръци!? - Хайде, не бъди строг шефе! - помолил счетоводителят. - Миналата година като ходихме на "Лебедово езеро", ти що си беше взел въдицата?