Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В живота на всеки човек има радост и тъга, болка и щастие, нали? Затова и той е труден... затова боли, затова се борим, затова вървим... Нагоре, надолу, напред, назад... Но все по път, който избираме сами... Сами, защото сме сводобни да избираме... Да чувстваме!
Бисери 3,598 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Докторе, зъбите, които ми сложихте , много болят. - Отлично! Това е доказателство, че зъбите ви са като истински! Обаждат ми се днес от училището. Учителката казва: — Вашият син непрекъснато лъже! Отговарям: — Предайте му, че е много добър в това, защото аз нямам син. Всяко начало е страшно. Всеки край - тъжен. Затова най-красива си остава средата. Обажда се Жоро на психиатрията: - Ало, лудницата ли е? - Да, кажете. - отговаря някаква жена. - Елате на адрес “Бойко Борисов” №4, за да приберете един мой приятел, защото е полудял. - казва Жоро. - Но, защо!? Какво му има г-не? - пита жената. - Ами хванах го в леглото с жена ми, което значи, че не е добре психически! - отговаря той. - Извинявайте, но не ви разбрах. - Ще ме разберете ако видите жена ми... До сега всеки, който я е виждал е хуквал да бяга от уплаха... Мутресата: - Скъпи, искам за рождения ден едно такова нещо, дето като натисна с крак и ррррраз стрелката от 0 до 100 за 3 секунди! След 2 дни. Мутрата: - Скъпа, намерих каквото ми поиска! Заповядай кантарче да се мериш...