Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Отива един в някакъв бар, където имало някакви местни посетители. По едно време един от тях казва силно: - 158! Всички почнали да се смеят. След малко друг: - 248! Всички пак се смеят. Нашия човек попитал съседа до него: - Защо се смеете всички? Това са просто числа? - Ами ние отдавна се срещаме и си разказваме вицове. Но понеже ги знаем всички, сме ги номерирали. След някоя бира мъжът решил да провери ако той каже някое число и силно казал: - 523! Всички избухнали в истеричен смях. Той недоумяваш пак пита съседа до него: - Толкова ли е смешен този виц? А онзи (през сълзи): - За първи път го чуваме!
Разни 1,853 прегледа
Следващ →

Още вицове

Бай Ганьо, французина и африканеца си говорели. Африканеца вика: — Аз си купих една ябълка… е толко голяма и като се върнах като я сложих на масата и тя се счупи. Французина казва: — Това не е нищо. Аз като си купих една ябълка като я сложихме на кантара той се счупи. Бай Ганьо вика: — Това не е нищо. Аз си купих една ябълка и като я сложих в каруцата… тя се счупи и от ябълката излезе един червей и той изяде магарето. Един европеец си купил камила в пустинята. Изминал известно разстояние и се оказва, че тя не иска да върви. Той решава да я закара на сервиз."Монтьорът" - бедуин, разбира каква е ситуацията и казва: -- На канала! -- и взема две тухли единички и тряска камилата по кайсиите. Ефектът е поразителен. Разгонът на животното от нула до 100км/ч е за по-малко от 5 сек. Видимо разтревожен, собственикът пита: -- А сега как ще я настигна? Бедуинът промърморва: -- На канала -- и пак с тухлите по стафидите. Доволен от работата, "монтьорът" сяда да почива на сянка. След известно време идва шефът и пита как върви работата. Получава обяснение и след това пита: -- А ти колко пари взе? -- Амии... не успях да взема нищо -- бил отговорът. Шефът изревал: -- На канала! Актьорите аплодираха зрителите за търпението им. На автобусна спирка чакат един старец и многочленно семейство. Идва автобуса, но не успяват да се съберат всички. Трябвало двама да останат и решили да са дядото и мъжът от семейството. Тръгнали те да вървят пеш, обаче стареца нали бил с бастун и почуквал с него по земята. По-младия се изнервил и му казал: -Абе дядка, ако беше сложил една гумичка там на бастуна сега нямаше да се чува така дразнещо! -Моето момче, а ти ако се беше сетил да сложиш гумичка на бастуна сега щяхме да сме в автобуса. Изпратили две кучета - Белка и Стрелка, и една блондинка в космоса с важна мисия. От контролния център викат Белка: - Белка! - Бау-бау. - Натисни червеното копче! След един час викат Стрелка: - Стрелка! - Бау-бау. - Натисни зеленото копче! След три часа викат блондинката: - Ало, блондинката! - Бау бау? - К`во лаеш ма? Нахрани кучетата и не пипай нищо!