Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
По телефона: - Ало, данъчното ли е? - Да.Затваря се. След малко: - Ало, данъчното ли е? - Да.- Странно...Затваря се. След половин час: - Ало, данъчното ли е?- Да, кажете какво има? - А, няма нищо. Преди половин час трябваше да Ви взривят.
Борци 4,264 прегледа
Следващ →

Още вицове

"Скъпа! За теб съм говов на всичко: да преплувам океана, да скоча в пропаст! Знай, че по пътя към теб няма да ме изплашат никакви трудности и опасности, ще ги преодолея! Обичам те!!! п.с. Ще дойда неделя, ако не вали дъжд". Събрал лъва всички животни и им казал: -Имам за вас две новини-добра и лоша.Добрата е,че докараха един камион презервативи,а лошата е,че заекът ги разтоварил с вилата. - Ало, такси! Свободен ли сте? — Не, госпожо, женен съм. В беемвето седят двама в костюми при затворени прозорци, а навън е 40 градуса, По едно време: - Пешо, хайде да отворя прозореца. - Не може! - Хайде де! - Казах, че не може. - Защо? - Нека всички си мислят, че имаме климатик! Вървели си две блондинки и намерили едно огледало. Едната погледнала в него и казала: - Ужас, каква съм грозна! - и го хвърлила. Другата го вдигнала, погледнала и тя и казала: - Да, вярно че си много грозна!