Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Пешо, дължиш ми една стотачка. - Ок, пиши ми на сметката. - Добре, добавям и десет лева. - За какво десет лева? - За откриване на сметка.
Разни 1,523 прегледа
Следващ →

Още вицове

В Софийския централен затвор. Надзирател към затворниците: - Искам всичко да свети! Утре ще дойде министъра на МВР! Затворниците ехидно: - Най-после, време му беше! Колко годинки ще лежи? Надзирателят: - Стига глупости! Министърът иска да се погрижи, че на бившия министър ще му е добре тук! - Как децата от Чернобил броят до 30? - На пръсти. Инспектор от столичния КАТ, отивайки на цирк с децата си, глобил мечока за каране по цирковата арена без колан за безопасност. Сяда един български турист в парижки ресторант, но не знае и дума френски. Накрая решава да експериментира. Идва келнера и българина поръчва: - Ла супа! Пристига келнера със супата и нашия човек решава да опита пак: - Ла пиле с катофи! Идва келнера с пилето. Накрая българина, доволен от резултата, моли за сметката: - Ла сметка! След като келнера идва със сметката, нашият доволен си казва: - Ее, абе аз много ги мога нещо тея езици, бе! - Можеш, можеш, ма ако не бех от Дупница щеше гладен да седиш - отвърнал келнерът. В час по математика. Едно момиче чертае окръжност с 50ст. Съученичката до нея я пита: - Защо не го направи с 1 лв, ще стане по-голямо! - Защото нямам! - Ами тогава сложи 2 по 50 ст.