Срещат се двама приятели. Единия:
- Защо си толкова тъжен?
- С жената спорихме нещо, и заговорихме за пари. Аз казах, че моя доход стига за две като нея.
- И?
- Тъщата дойде да живее при нас :(
- Татко, викат те на малка родителска среща.
— Как тъй малка бе?
— Аз, ти и директора.
— Защо?
— Подпалих кабинета по химия.
След няколко дни.
— Татко, пак те викат.
— Защо?
— Взривих кабинета по физика.
След още няколко дни.
— Татко, пак те викат.
— E, тоя път няма да отида.
— Ми прав си, кво ще правиш в тези развалини.