Един садист и един сваляч си седят на плажа и минава една много готина мацка.Сваляча казва:
- Сега да ми падне и да я съблека и...
В този момент садиста:
- И бой, бой, бой, бой...
Супер-ортодоксално еврейско семейство. Синът идва и казва:
- Искам да се оженя!
- Добре, как се казва избраницата ти?
- Пападопулос.
- Какво, гъркиня? В никакъв случай.
Отказва се. След време пак:
- Ще се женя.
- А тя как се казва?
- О’Брайън.
- Какво, ирландка! Не става.
Пак се отказва. След още няколко месеца пак идва.
- Тоя път вече ще се женя, каквото и да казвате!
- Добре, как се казва кандидатката?
- Голдбърг.