Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Унгарският математик Паул Ердош много обичал да се шегува с напредналата си възраст. По едно време той установил, че аудиторията му се пълни с все повече студенти за лекциите му и казал: - Предполагам, че причината за този интерес не е друга, а за да можете да се гордеете някой ден, че сте присъствали на последната ми лекция.
Любими Герои 3,558 прегледа
Следващ →

Още вицове

Кандидат-депутатът Иванов е изрод и доносник! (публикацията е платена от фонда на кандидат-депутата Петров) Книгата за оплаквания в малък испански хотел. Американец: "Ужасен хотел! Асансьорът постоянно е задимен!" Българин: "Странен хотел. В асансьора незнайно защо е забранено да се пътува със смокинг. Навсякъде пише: "No smoking!". Добре, че поне може да се пуши..." На село... В селото се появила страшна красавица, когато минела по мегдана всички въздишали по нея: божествена е, красива е, хубава е... обаче когато попа на селото я види все се кръсти. Един ден, селянин отишъл при попа, докато красавицата се разхождала по мегдана, и запитал: -Дядо попе, нали я виждаш, съвършена е, защо когато минава от тук ти се кръстиш, нали и ти си човек, нямаш ли помисли? -Еееех, чадо-чадо! Аз се моля, на горния, да ми падне на долния, с едното краче от ляво, а с другото от дясно... Иванчо и Марийка били на воаяж из Африка, той на сафари, тя по магазини и музеи. Ама, нали си е шавливичка, изчукала се с едно негро. След като се върнали, нашата на третия месец усеща, че е бременна. Късно е за аборт, кво да прави? Почнала през ден да се оплаква на Иванчо: Всяка нощ сънувам страшен кошмар Иванчо,че раждам негър с две глави! Ужас! Доктори, психиатри, бременността върви нормално, той страшно притеснен за Марийка,тя всяка вечер сънува кошмарът! Идва ден за раждане, кара я нашият в родилното и чака в къщи. След няколко часа звъни телефона: -Съпругата Ви роди мъжко! -Браво, всичко нормално ли е? -Нормално е, само че има проблем! -Кво, да не роди негърче с две глави? -Не, нормално е детето.. -Оох, слава богу, няма проблем! Съдия към подсъдим: - Господине, защо не спасихте жена си, когато чухте, че се дави? - Е, как можех да разбера, тя си викаше както обикновено ...