Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Новият ни шеф е тъп! - Защо реши така? - Вчера три пъти ме пита, защо не работя?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Рай няма, иначе американците отдавна да са изпратили там самолетоносачите.
Бисери
03.10.2017
2,811 прегледа
Следващ →
Още вицове
Англичанин и французин съсредоточено играят голф. Край тях минава траурна процесия. Англичанинът прекъсва играта, сваля шапка и стои мълчаливо докато процесията отмине. - Трогателен жест! - отбелязва французинът. - Това не е жест, с нея бяхме женени почти 25 години.
Тайните служби на САЩ, Русия и България се събрали на конференция на тема "Къде е най-секретно?". Става снажен офицер от ФБР и казва: "При нас всичко е много тайно - съседният отдел не знае какво правим ние!" Следва млад и напорист руснак от КГБ и казва - "Това е нищо - колегата на съседното бюро не знае аз с какво се занимавам!" Идва ред на представителя на ДАНС, който с гордост заявява: "При нас е най-секретно - аз самият не знам какво правя!"
Мъж и жена лежат на плажа. Мъжът проследява с поглед всяка минаваща покрай тях девойка. Жената не издържа тия му погледи и го сръчква в ребрата: - Пешо, не забравяй все пак, че си с мене! - Стига, ма, Марче. Това, че съм на диета, не означава, че не мога да разглеждам менюто...
Пред един клуб седели 17 блондинки и нервно се оглеждали. Минал някакъв човек, зачудил се и ги попитал: "Абе какво сте застанали тука, защо не влизате?" Те в хор отвърнали: "Ама под 18 не пускат!!!"
- По какво се познава добрия селяк? - Изхвърля боклуците през терасата, завързани в торбичка.