Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В нощната тишина. - Пешо, колко е часа? - Три. (минава известно време) - Пешо, колко е часа? - Пет. ——————– - Пешо, колко е часа? - Шест. ——————– - Пешо, колко… - Иване, какво значение има? С доживотни присъди сме!
Любими Герои 3,756 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Скъпи, ако ме целунеш още веднъж така, ще бъда твоя за цял живот! — Благодаря за предупреждението. Индианец дава наставления на сина си: - Сине мой, ако някога в живота ти бледолика жена ти каже:"Направи с мен всичко, каквото поискаш" - не бързай да и сваляш скалпа! XVIII век. Кавалер в камизола и бели чорапи къса листенцата на маргаритка и си говори: - Обича ме - не ме обича... XIX век. Джентълмен в сюртук и цилиндър къса листенцата на маргаритка и си говори: - Обича ме - естествено. Ще ми даде - няма да ми даде... XX век. Мъж в сини джинси къса листенцата на маргаритка и си говори: - Обича ме - на кой ли му дреме. Ще ми даде - естествено. Ще ми стане - няма да ми стане... XXI век. Същество от неопределен вид гледа маргаритката на ICQ и чете на монитора: "Аз те обичам! Аз те искам! Хайде да се срещнем!" и си говори: - Мъж? Жена? Активен? Пасивен? Две мутри си говорили и едната казала на другата: - Брато, вчера се опитах да си спомня добрите стари времена и да се повозя на тролей. А другата: - Е, кво стана: - Епа BMW-то неще да влезе!!!!! БНТ горките нямали новини и се чудели ква да измислят , та затова си направили пожарче. Обаче пък другите телевизии ги изпреварили щот те немогли да го излъчат навреме.